Penzion Dvur u kriza ubytovanie Velke Karlovice

Penzion Velke Karlovice Dvur u kriza

Ubytovanie Dvur u kríža Velké Karlovice:
Dvor u kríža je svojim charakterom poľnohospodárska usadlosť. Ponúka nielen ubytovanie, ale aj odreagovanie sa v ekologickom poľnohospodárstve v typickej valašskej obci Velké Karlovice v Beskydách. Práve tu môžete prežiť nádhernú dovolenku.
 
Neoddeliteľnou súčasťou dvora sú hospodárske budovy. Návštevy dvora môžu vidieť kosenie tráv, sušenie sena na koloch, modernejšie balíkovanie sena, orbu, siatie ... Mnohé práce sa robia aj dnes s pôvodnými stroji alebo náradím. Údržba stajní pre kone i ovce vyžaduje dobrú fyzickú kondíciu.

Dvor u kríža Velké Karlovice Beskydy ubytovanie:
"Dvur u kríža" ponúka ubytovanie pre 12 - 13 osôb. Jedná sa o tri samostatné izby. Dve podkrovné a jedna prízemná, každá pre 4 osoby.

Velké Karlovice poľnohospodárska usadlosť Dvur u kríža izby:
Podkrovné izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (WC, sprchovací kút). Plne vybavené kuchynské kúty - skrinky, drez, el. varič, chladnička, rýchlovarná kanvica a mikrovlnka, riad atď. Stôl so stoličkami, skrinky na osobné veci. Lôžka tvoria praktické rozkladacie postele s úložným priestorom.
Prízemná izba je trochu odlišná. Dominujú tu krbové kachle s pecou, ktorá môže poslúžiť aj ako piate lôžko v izbe. Zvyšná lôžka tvoria praktická rozkladacia posteľ a rozkladacia váľanda. Nechýba stôl so stoličkami a skrinka na osobné veci. Izba má plne vybavenú rohovú kuchynskú linku. Veľká kúpeľňa s toaletou, umývadlom a sprchovacím kútom. Vo všetkých izbách sú farebné TV a samostatné šatníkové skrine. 

Penzion Dvur u kríža Velké Karlovice služby:
Potiahnuté lôžkoviny, uteráky i utierka určite spríjemnia váš pobyt. V rámci budovy je aj priestor pre uloženie väčších vecí - bicykle, kočíky, lyže, sánky ... K dispozícii aj elektrická sauna pre 4 - 5 osôb. Parkovanie pre ubytovaných je priamo vo dvore.

Dovolenka Velké Karlovice ubytovanie Beskydy Dvur u kríža aktivity:
V letnom období sú v okolí ideálne podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku a na svoje si prídu aj hubári. V zimnej sezóne bývajú tu skvelé podmienky pre lyžiarov vrátane upravovaných bežeckých stôp. Lyžiarsky areál Soláň - Bzové, Areál Machuzky a U Bambuchov a ďalšie.
Penzion Velke Karlovice Dvur u kriza - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Velke Karlovice Dvur u kriza - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Velke Karlovice Dvur u kriza - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Velke Karlovice Dvur u kriza - k dispozícii letná terasaPenzion Velke Karlovice Dvur u kriza - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Velke Karlovice Dvur u kriza - Izby s vlastnou toaletouPenzion Velke Karlovice Dvur u kriza - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:
 
Penzion Dvur u kriza ubytovanie Velke Karlovice Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C Nočná tepl.: -2 °C Vietor: 16 m/s